Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ISMAILI PARCCE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57606201G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te zhvilloje aktivitetin e saj ne fushen e: Ne fushen e ndertimit. Kryerja e punimeve termo dhe hidroizolimeve Rikonstruksion godinash civile ekonomike, veshje fasadash, pastrim siperfaqe urbane, prodhim inertesh, shfrytezim dhe perpunim te materialit te shtratit te lumejve. Ndertime civile, industriale, turistike, te veprave bonifikuese dhe bujqesore; Ndertim vepra arti rrugore e hekurudhore, ndertim ujesjellesash dhe kanalizime, kulla uji, gurore, shfrytezim minerale dhe lende plasese per perdorim civil, prega betoni armeje e metalike, punime karpantjerie. Ne fushen e tregetise. Import - Eksport dhe tregtim brenda vendit te veglave, mjeteve, makinerive, veshje mbrojtese dhe pune; Pyllezimeve dhe krijim plantacionesh te pemeve frutore (fidanishtet, grumbullime e trajtimin e farerave pyjore dhe frutore, punime pergatitore e mbjellje fidanesh); Grumbullimit dhe vjeljes se qendrueshme te prodhimeve pyjore jo drusore (fruta pylli, kerpudha etj.) dhe flores spontane mjekesore, eterovajore dhe tannifere etj. Kultivim, grumbullim, perpunim, import -eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice bimesh mjekesore e eterovajore, perimesh, dritherash dhe frutash te fresketa, te konservuara dhe te perpunuara. Krijimi i sherbimeve hoteliere, restorante dhe turistike brenda dhe jashte Shqiperise. Konsulence ne fushen e ekonomise, bujqesise, blegtorise dhe ushqimit duke perfshire planet e menaxhimit te cilesise, mjedisit, turizmit dhe agro-turizmit si dhe standardet e ndryshem si psh. ISO, bujqesi organike, CE etj. Tregtimin e produkteve dhe sherbimeve te mesiperme drejtperdrejt tek klientet ose on¬line ne internet (e-commerce).
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Halil Qenani 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Korab Halilaj, Halil Qenani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ISMAILI PARCCE
ISMAILI PARCCE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!