Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ENDRI- F & M
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57609502B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Qepje faqesh kepucesh me material porosites, prodhimi dhe montimi i tyre, impotimi i makinerive industriale dhe tregtimi i tyre.Transport madhrash brenda dhe jashte vendit.Trajnimi i fuqise punetore pa eksperience ne aktivitetin fason duke zhvilluar kurse te herepas hershme sipas nevojave te punes.Tregtimi me pakice dhe shumice te produkteve fasone.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mimoza Gjini 51
Fran Ndoj 49
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Mimoza Gjini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ENDRI- F & M
ENDRI- F & M
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!