Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ERBA.MM DEMIRAJ
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57612702F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice e pakice e Import- Eksport te lendeve drusore si dhe te karburanteve dhe te lubrifikanteve, tregtimin me shumice dhe pakice Import - Eksport te artikujve te ndryshem si industriale, elektroshtepiake,bujqesore,blegtorale,ushqimore,materiale ndertimi, lende drusore ,makineri e pjese kembimi,vegla auto,transport te mallrave dhe udhetareve-agjensi transporti,bime medicinale eterovajore,plehra kimike,pastrim te pyjeve dhe kullotave ,parking, servis, tregti me pakice e gazit te lengshem, Import-eksport tregtim me shumice dhe pakice te artikuj kancelarie, artizanale kozmetike, veshmbathje dhe kepuce, te paisjeve sinjalizimi alarmi, dhe sigurimi, kondicionereve, ventilatoreve, paisje ventiluese ngrohsa djellore, mobilim dhe material mobilimi, konstruksjone ndertimore, farera, fidane buqsore, plehra buqsore dhe herbicide, ushqime per blegtorine,automjete te ēdo lloji, marke dhe tonazhi, si dhe pjes kembimi per to, frigorifer, dhoma frigoriferike dhe paisje te tyre, perpunim dhe tregtim materialesh inerte per ndertim, projektime dhe montime te impianteve teknologjike dhe speciale per objekte ndertimore si higjenike, hidrosanitare, guzhine, lavanteri impiante gazi, ashensor, shkalla te levizshme, pepunime te artikujve ushqimore, buqsore dhe blektoral,transport te madhrave te gjitha llojeve Brenda dhe jasht vendit, transport te udhtareve Brenda dhe jasht vendit, hapje dhe shfrytezim hotele, motele, bare, restorante, diskoteka qendra kulturore, pushimi dhe kuravite, prodhim dyer, dritare duralumini si dhe konstruksione metalike per te gjitha llojet, prodhim tulla dhe pllaka dekorative sidoqofshin me prodhim artisanal e fabrike, prollim betonI e llaēi me ngjyre te perqendruar, prodhim gur, cakull (material inerte) me mjete mekanike dhe me eksploziv, prodhim gelqere, Import-Eksport, tregti me shumice e pakice te artikujve te ndryshem mjeksore, farmaceotik, aparate mjeksore dhe ēdo gje tjeter qe parashikon ligji ne ket fushe, park lojrash, sherbime funerale, bizhuteri, metrazhe, etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ervin Kekaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ervin Kekaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERBA.MM DEMIRAJ
ERBA.MM DEMIRAJ
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!