Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SARA & B
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57613501N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem, import-eksport te mallrave te ndryshem si dhe cdo lloj aktiviteti tjeter te lejuar me ligj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Brikel Shėrniku 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Brikel Shėrniku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SARA & B
SARA & B
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!