Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
NERGYS-89
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57620301N-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim, perpunim, tregtim te lendeve drusore. Punime ne sektorin e pyjeve, ( permisime pyjore, pyllezime, dhe sistemime malore ).
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Ergys Xhetani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NERGYS-89
NERGYS-89
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!