Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
CAMMARALBA TRADING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57623501R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport i te gjitha llojeve te mallrave.Agjensi sherbimesh te ndryshme komisionere, shitje -blerje dhe dhenie me qera per prona e pasuri te palujtshme.Transport udhetaresh dhe mallrash brenda dhe jashte vendit per vehte dhe te trete.Agjensi turistike,biletari etj, si dhe cdo aktivitet tjeter te lejuar me ligj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Thomas Magliozzo 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Thomas Magliozzo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CAMMARALBA TRADING
CAMMARALBA TRADING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!