Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
DERJANI 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57703901N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import – eksportit dhe tregtimit me shumice dhe pakice, te artikujve te ndryshem, industrial, bujqesor, blektoral, ushqimor , materale te ndertimit, inerteve, te konfeksioneve, parkete e mokete, paisje zyrash, duralumini, metaleve, hidrosanitare, elektro shtepiake, elektronike, kondicioner, elektrike , pjese kembimi dhe servis per automjete , peme dekorative kultivim i tyre, kryerjen e sherbimeve te gjelberimit. Bar Restorant. Tregtim me pakice te lendeve djegese, karburantit , druve te zjarrit. Ndertimit, zbatimit dhe projektimit. Germime dheu dhe punime eventuale murature e beton arme – Prishje dhe punime ne toke te germuar. Prodhim materiale inerte gurore, prodhime elemente betoni, beton arme te zakonshem pararendur – gure dekorative. Ndertime civile – industriale-turistike-bujqesore deri ne 5 kate; Ndertime civile – industriale-turistike-bujqesore mbi 5 kate;Punime karpenterie druri ; Punime karpentierie metalike. Punime dheu, sistemime, tarracime terrenesh ;Ndertim rruge, veshje me asfaltobeton te rrugeve ( ndertim mbishtrese ) si dhe sistemim e asfaltim sheshe; punime te mirembajtjes sinjalizimit dhe vijezimit ne rruge. Ndertim vepra arti te vogla deri 6m; Ndertim ujesjellasa e kanalizime; Ndertim vepra kullimi ujitje toke e impiante vaditese; punime mbrojtje dhe sistemimi hidraulike. Rikonstruksione godina civile e ekonomike, veshje fasadash, lyerje. Transport mallrash dhe udhetaresh per vete dhe per te tretet. Blerje shitje me shumice e pakice kancelari, paisje kompjuterike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Qamil Vani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Qamil Vani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DERJANI 2015
DERJANI 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!