Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GI.GI.W.S.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57709501T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import e eksport dhe tregtim i makinerive industriale; Tregetim te automjeteve te transportit dhe pjeseve te kembimit te tyre; Sherbime per riparime te zakonshme e kapitale te makinerive industriale; Transport per vete dhe te trete brenda dhe jashte vendit; si dhe cdo aktivitet tjeter te lejuar me ligj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giorgio Giraldi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Giorgio Giraldi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GI.GI.W.S.
GI.GI.W.S.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!