Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
COLIS TRADING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57712502T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem,import-eksport te drurit dhe te nenprodukteve te tij.si dhe cdo lloj aktiviteti tjeter te lejuar me ligj. 2- fushen e tregtimit te materialeve te ndertimit,elektrike,hidraulike etj. 3-Bare,restorante,ambjente plazhi,etj. Lavazh.Rimbushje telefonash, pagesa fature uji, pagesa fature OSHE, gjoba, pagesa te TAG AL, Prime te shendetit, pagesa abonimesh
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Saimir Coli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Saimir Coli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
COLIS TRADING
COLIS TRADING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!