Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ImpexAL 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57712702I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimin dhe importimi -eksportimin e mallrave te ndryshem ,aparateve te ndryshme ,importimin de eksportimin e e mjeteve kryesore dhe ndihmese te prodhimit te paisjeve te ndryshme,tregetimin e mallrave te gateshme dhe gjysem te gateshme .industriale ushqimore mjekesore ,prodhim dhe shitje bimesh medicinale,perpunim i bimeve medicinale,destilimi i bimeve medicinale,fidanishte. Kryerja e cdo operacioni ekenomik juridike industriale si :prodhues tregetar e financiar qe lidhet drejte per drejte ose terthorazi me objektin e veprimtarise se shoqerise.Brenda kuadrit ti dispozitave ligjore,shoqeria do kryeje cdo biznes te pershtateshem per arritjen e qellimit te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatlum Kurtaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fatlum Kurtaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ImpexAL 2015
ImpexAL 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!