Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
MEGI-AGJENSI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57713502B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport i te gjitha llojeve te mallrave dhe sherbimeve financiare e postare.Veprimtari te agjentit per tranasferte parash ne emer dhe per llogari te subjektit financiar jobank;Transport udhetaresh dhe mallrash brenda dhe jashte vendit per vehte dhe te trete;Agjensi Turistike si dhe cdo aktivitet tjeter te lejuar me ligj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Migena Lufaj 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Migena Lufaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MEGI-AGJENSI
MEGI-AGJENSI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!