Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ĒUKA&B
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57718601B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit , Projektim dhe zbatim te punimeve te gjitha llojeve te ndertimimit ne godina banimi civile, industriale, bujqesore, turistike, shoqerore etj. Punime dheu, sistemime, taracime. Rikonstruksion dhe mirembajtje godinash civile, industriale, veshje fasadash. Rruge, autostrada, mbikalime hekurudha, punime mbi shina, diga, tunele hidroteknik, punime nentokesore, ure e vepra arti. Vepra kullimi e vaditje, ndertimi i impianteve te ujit te pijshem, pastrimit e tij, puse shpimi per uje, mbrojtje lumore, sistemime hidraulike dhe bonifikimi. Impiante hidrosanitare, guzhina lavanteri, mirembajtja e tyre. Punime rifiniture te muratores dhe te lidhura me te, rifiniture me materiale druri, plastike, metalike, xhami etj. Impiante te sinjalistikes ndriēuese te trafikut, sinjalistika rrugore jo ndriēuese. Ndertime parafabrikat beton arme, struktura metalike dhe druri, hidroizolime. Prodhim elemente betoni e beton arme. gure dekorative, materiale inerte. Tregtim me shumice e pakice te gjitha llojeve te mallrave te ndryshem ushqimor, industrial, ndertimi etj. Tregtim me pakice karburante, vajra lubrifikante, pjese kembimi, import i tyre, hapje pike servisi per te gjitha llojet e automjeteve si kamione,veture etj si dhe shit - blerje te tyre. Import dhe eksport i lendeve te para, makineri e linja prodhimi. Transport mallrash te gjitha llojeve, brenda jashte vendit. Hapjen dhe shfrytezim hotelesh, motelesh, baresh, restorantesh, ushqim social, diskotekash, sherbim interneti, qendra pushimi e dekorative etj. Shfrytezim mineralesh te grupeve : 1, 2, 3, 4 , me punime siperfaqesore, karriere dhe nentoke.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bujar Ēuka 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Bujar Ēuka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ĒUKA&B
ĒUKA&B
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!