Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MERMER & QUARRY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57803501P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi,tregtimi eksport dhe import mermeri,materialeve te ndertimit, mallrave ushqimore etj etjprodhimi dhe shitja e veshjeve fason,ngjiteseve, dhe ne pergjithesi ēdo produkt tjeter te perdorshem per lidhjen,mbrojtjen,perfundimin e cdo strukture ndertimi,druri, hekuri, etj. ne perputhje me trendet dhe zhvillimet ne sektorin e ndertimit dhe te gjithe produktet kimike ose jo per ndertimin dhe industrine si dhe zbatimin e tyre,si dhe cdo aktivitet tjeter te lejuar me ligj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fabio Fiaschi 30
Petrit Prenga 20
Aleksandėr Prenga 20
Michele Calzolari 30
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fabio Fiaschi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MERMER & QUARRY
MERMER & QUARRY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!