Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
"ELJO-COMPANY 2003"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57807901N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushe e kerkimit, zbulimit, shfrytezimit te vendburimeve te mineralit te kromit dhe mineraleve te dobishme ne te gjithe territorin e vendit.Import-eksprt dhe tregtim me shumice dhe pakice te mineraleve te ndryshme dhe ne vecanti te mineralit te kromit. Tregtim me shumice dhe pakice e import-eksport te mallrave te ndryshme industriale, ushqimore, lende te para, hidraulike, elektrike, kancelari per zyra, shkolla, orendi shtepiake. Magazinim i lendeve plasese dhe shperthyese, perdorim i lendeve plasese dhe shperthyeese. Transport mallrash brenda dhe jashte vendit.Ndertim, rruge, galeri, tunele.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rustem Kuka 100
Sektori ekonomik: industri nxjerrese
Administratorė: Rustem Kuka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ELJO-COMPANY 2003"
"ELJO-COMPANY 2003"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!