Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
E-94-CONSTRUCTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57816301A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne Fushen e ndertimit si punime dheu, sistemime, ndertime civile, turistike, bujqesore, dhe pompletim me instalimet e nevojshme per to, kostruksion dhe rikostruksion godinash civile dhe ekonomike veshje fasadashetj, brenda dhe jashte shtetit.Punime dhe ndertime civile te llojeve te ndryshme, industriale, turistike,bujqesore, deri ne mbi dy kat etj. dhe pompletim me instalimet e nevojshme per to ndertime rruge kat.IV,V silona, kulla, kulla uji pre betonarmeje, themele te vecanta.Ndertim rrugesh, kanalizimesh, rikonstruksion godinash civile. Veprimtari ne fushen e ndertimit, punime dheu, sistemime, taracime terrenesh, ndertime civile dhe ekonomike, ndertime civile dhe industriale, turistike, bujqesore, veshje fasadash, sherbime publike, riparime te pjesshme trotuaresh dhe kanalizime, ndertime banese shteterore, private dhe objekte te tjera te ēdo lloji, ne Shqiperi dhe ne shtete te tjera.Prodhime parafabrikat te ndryshem, ndertime urash dhe rrugesh ujesjellsa etj.Nxjerrje, prodhim, perpunim, tregtim inertesh, granili,rere, gur, zhavorr etj.Tregtim me shumice dhe pakice, Import-Eksport te gjitha llojet e materialeve te ndertimeve, vegla per ndertim, mjete dhe makina qe perdoren gjate ndertimeve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elvisa Hasvata 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Elvisa Hasvata
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E-94-CONSTRUCTION
E-94-CONSTRUCTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!