Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Bononia Food Salumeria Italiana
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57820502Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 140,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Importimin, tregtimin dhe shitjen e produkteve te ndryshme ushqimore, pergatitjen e pjatave te ftohta dhe ēdo veprimtari tjeter ne perputhje me legjislacionin ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Roberto Montosi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gazmir Vuka, Alma Rufati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Bononia Food Salumeria Italiana
Bononia Food Salumeria Italiana
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!