Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
G & V
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57823501A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndertim projektim, ristrukturimin dhe modernizimin (perteritjen) e objekteve civile, industriale, ndertimin dhe shtrimin e rrugeve ne pergjithesi qofshin ne asfalto apo ēimento, pune per mbrojtjen dhe sistemin elektrik, hidraulik, impiante per trajtimin e ujerave, berjen e tyre te pijshem dhe tregtimin e tvre. Import-Eksport, perpunini, tregtim me shumice e pakice te te gjitha llojeve te mallrave industriale, ushqimore, bujqesore, metale, duralumin, elektroshtepiake dhe te tjera ndertimore, e ēdo lloj malli te lejuar nga legjislacioni shqiptar ne fuqi per kete lloj shoqerie.Ne fushen e sherbimeve, servis, parking, transport mallrash dhe pasagjeresh, marrje e dhenie me qira te agjenteve te ndryshme, agjenci turistike dhe biletari, shit-blerje pasurish te luajtshme dhe te paluajtshme, bar restorant, hoteleri dhe turizem. Projektim, ndertim dhe shfrytezim te hidrocentraleve dhe termocentraleve. Tregti me pakice karburantesh, produkte te naftes dhe gazit natyror, perfshire dhe bitum special. Transport detar dhe tokcsor brenda dhe jashte vendit. Prodhimin e materialeve inerte dhe te ndertimit ne pergjithesi, perpunimin dhe shitjen e tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gjovalin Paluca 50
Vitor Nikolli 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Gjovalin Paluca
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
G & V
G & V
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!