Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
EDVA- ELISI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57823503Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport udhetaresh dhe mallrash brenda dhe jashte vendit,transport rrugor nderkombetar i udhetareve me autobus, si dhe cdo lloj aktiviteti tjeter te lejuar me ligj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Astrit Shparthi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Astrit Shparthi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EDVA- ELISI
EDVA- ELISI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!