Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SHPRESA-EGLI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57824301Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Hapje autoshkolle per mesimin e te gjitha mjeteve motorike, autoveture, mutociklete, motor, kamion etj. Pergatitje e drejtuesve te automjeteve ne teori dhe ne praktike. Organizim I autoshkollave per kualifikimin e kursanteve, zhvillimi I veprimtarise se edukimit rrugor, instruktimit dhe formimit te drejtuesve te mjeteve me motor. Konsulenca te ndryshme zhvillimi dhe ndermjetesimi te projekteve te autoshkolles. Guita me makine dhe sherbime te ndryshme me makine.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mondi Vraja 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Mondi Vraja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHPRESA-EGLI
SHPRESA-EGLI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!