Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
"PASHA OIL" 2015 shpk
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57824901G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Karburante, vajra dhe mallra te ndryshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Afrim Pasha 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Afrim Pasha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"PASHA OIL" 2015 shpk
"PASHA OIL" 2015 shpk
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!