Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
APOLO - LIGHT 98
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57829502P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport me shumice dhe pakice dhe pakice te madhrave te ndryshme industriale,makineri,automjete,motorra,motorra deti..Veprimtari ne fushen turistike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Refik Hamiti 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Refik Hamiti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
APOLO - LIGHT 98
APOLO - LIGHT 98
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!