Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ETE - Grup - Teknologji
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57905201K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi me shumice dhe pakice te materialeve te ndertimit, elektrike, hidraulike, e tje. Sherbime te ndryshme ne lidhje me vendosjen e paisjeve elektrike , hidraulike , te sistemit ngrohjes me gaz si dhe rikonstruksion te fasadave te objekteve .
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mine Dogjani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Mine Dogjani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ETE - Grup - Teknologji
ETE - Grup - Teknologji
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!