Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ABISTORNET
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58708501Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime rrjeti, telefoni, radio e televizion. Tregti, riparim kompjuterash e pajisje elektronike, Agjent te Shoqerive Telefonike dhe Celulare, Veprimtari private ne fushen e Investimeve ne Ndertim, ne fushen e ndertimit, projektim, zbatim, te objekteve civile e industriale; ndertime rrugore, ura e vepra arti, ndertime portuale, hidraulike e hidroteknike, vepra te vecanta e punime speciale, punime restaurimi, impiante teknologjike, sherbime publike, mallrave te ndryshme industriale, elektronike, elektrike. Kancelari. Tregti me pakice te bojrave te llojeve te ndryshme. Lyerje, mirmbajtje dhe rikonstruksion objektesh te ndryshme. Tregti me pakice te materialeve te ndryshme te ndertimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gramos Tola 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Anida Durmishi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ABISTORNET
ABISTORNET
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!