Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
"DODAJ 8+" SH.P.K
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58714301L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Bufe dhe restorant; Tregti artikuj te ndryshem me shumice dhe pakice; Eksport-import; Transport mallrash dhe udhetaresh brenda dhe jashte vendit; Agjensi transporti, agjensi biletash; Autoshkolle, servis automjetesh dhe makineri e paisje te te gjitha llojeve; Marrje dhe dhenje me qera ne te gjitha format dhe pėr ēdo objekt qeraje; Ndertim dhe rikonstruksione te objekteve te te gjitha llojeve; Tregtim bime medicinale dhe produkte te tjera pyjore;Mbareshtim ne pyje, pyllezime, mbareshtim i flores dhe faunes, investime ne pyje dhe peme frutore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Zef Dodaj 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Lulash Dodaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"DODAJ 8+" SH.P.K
"DODAJ 8+" SH.P.K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!