Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
"ALMA MARKET" SH.P.K.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58719301N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti artikuj te ndryshem me shumice dhe pakice; Eksport-import; Bufe dhe restorant; Transport mallrash dhe udhetaresh brenda dhe jashte vendit; Agjensi transporti,agjensi biletash; Autoshkolle,servis automjetesh dhe makineri e paisje te te gjitha llojeve; Marrje dhe dhenje me qera ne te gjitha format dhe per ēdo objekt qeraje; Ndertim dhe rikonstruksion te objekteve te te gjitha llojeve; Tregtim bime pyje,pyllezime,mbareshtim i flores dhe faunes, investime ne pyje dhe peme frutore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alma Selimaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Alma Selimaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ALMA MARKET" SH.P.K.
"ALMA MARKET" SH.P.K.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!