Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
AR-EN 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58721101L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertime te kategorive e objekteve te ndryshme, civile apo ushtarake, ndertime ne lartesi apo ne rruge, hekurudha...etj. Import-eksport te artikujve (mallrave) te ndryshem, industriale, bujqesore dhe blegtorale. Shitje me shumice dhe me pakice te artikujve te ndryshem industriale, bujqesore dhe blegtorale, lendeve te ndertimit, pjese kembimi te maiknerive te ndryshme e automjeteve si dhe cdo mall tjeter te lejuar per qarkullim nga legjislacioni shqipetar. Transport te mallrave ne pergjithesi . Grumbullim, magazinim, blerjen dhe shitjen e mbetjeve metalike. Importin e mjeteve motorike, makinerive te renda dhe automjeteve si dhe shitblerjen e tyre brenda vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enri Hasa 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Enri Hasa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AR-EN 2015
AR-EN 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!