Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
"Vellezerit Tuci-OIL" SHPK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58723301K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi me shumice dhe pakice tė karburantit, gazit dhe vajrave lubrifikante.Tregtimi me shumice dhe pakice i artikujve industriale,ushqimor,artikuj elektroshtėpiake,pajisje per zyra dhe lokale.Nė fushen e ndėrtimit:Ndėrtime civile,ndustriale,betoni,punime dheu,beton armer i zakonshėm,punime shėrbimi,ndėrtim rrugėsh,mirėmbajtje rrugėsh nga dėbora dhe punime tė zakonshme,ndėrtim ujėsjellesash-kanalizime. Ne fushen e transportit: Transport udhetaresh dhe bagazhesh, transport mallrash, agjensi transporti dhe agjensi turistike. Ne fushen e prodhimit: Prodhim, tregetim te mobiljeve,paisjeve te zyrave,si dhe tregeti te paisjeve elektronike per zyra etj. Import-Eksport dhe tregetim me shumice dhe pakice te makinerive per prodhim bujqesor dhe blektoral, traktore, mjete transporti si dhe linja dhe makineri te perpunimit te produkteve agro-ushqimore, industriale, bimeve medicionale dhe eterogjene, pijeve alkolike, detergjenteve, produkte kozmetike; Krijimi i sherbimeve hoteliere, restorante dhe turistike brenda dhe jashte Shqiperise; Prerjes, transporti dhe tregtim brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise se lendes drusore, te zjarrit dhe te ndertimit; Hartimit te projekteve te sistemimit malor, te shfrytezimit te qendrueshem, pyllezimit, mirembajtjes dhe permiresimit (ri cungim e trajtim me prerje kulturore) te pyjeve; Grumbullimit dhe vjeljes se qendrueshme teprodhimeve pyjore jo drusore (fruta pylli, kerpudha etj.)dhe flores spontane mjekesore, eterogjene dhe tannifere etj; Kultivim, grumbullim, perpunim, import-eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice bimesh mjekesore e eterovajore,perimesh, drithrash dhe frutash te fresketa konservuara dhe perpunuara.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mark Tuci 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Mark Tuci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"Vellezerit Tuci-OIL" SHPK
"Vellezerit Tuci-OIL" SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!