Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
Mali i Roshit Sh.p.k
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58824301S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shfrytezim, perpunim dhe shitje lende drusore dhe dru zjarri.Tregtimi me shumice dhe pakice tė karburantit, gazit dhe vajrave lubrifikante. Tregtimi me shumice dhe pakice i artikujve industriale, ushqimor, artikuj elektroshtėpiake, pajisje per zyra dhe lokale.Nė fushėn e ndėrtimit: Ndėrtime civile, industriale, betoni, punime dheu, beton armer i zakonshėm, punime shėrbimi, ndėrtim rrugėsh, mirėmbajtje rrugėsh nga dėbora dhe punime tė zakonshme, ndėrtim ujėsjellesash-kanalizime.Nė fushėn e transportit: Transport udhėtarėsh dhe bagazhesh, transport mallrash, agjensi transporti dhe agjensi turistike. Nė fushėn e prodhimit: Prodhim,tregėtim tė mobiljeve, pajisjeve tė zyrave, si dhe tregėtim tė pajisjeve elektronike pėr zyra etj.Import-Eksport dhe tregtim me shumicė dhe pakicė tė makinerive pėr prodhim bujqėsor dhe blegtoral, traktorė, mjete transporti si dhe linja dhe makineri tė pėrpunimit tė produkteve agro-ushqimore, industriale bimėve medicinale dhe eterovajore, pijeve alkolike, detergjenteve, produkteve kozmetike etj.Krijimi i shėrbimeve hoteliere, restorante dhe turistike brenda dhe jashtė Shqipėrisė. Prerjes, transportit dhe tregtim brenda dhe jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė sė lėndės drusore, tė zjarrit dhe tė ndėrtimit. Hartimit tė projekteve tė sistemimit malor, tė shfrytėzimit tė qėndrueshėm, pyllėzimit, mirėmbajtjes dhe tė pėrmirėsimit ( ri cungim e trajtim me prerje kulturore) tė pyjeve. Grumbullimit dhe vjeljes sė qėndrueshme tė prodhimve pyjore jo drusore ( fruta pylli, kėrpudha etj) dhe florės spontane mjekėsore, eterovajore dhe tanifere etj.Kultivim, grumbullim, pėrpunim, import-eksport dhe tregtim me shumicė dhe pakicė bimėsh mjekėsore e eterovajore, perimesh, drithėrash dhe frutash tė freskėta, konservuara dhe pėrpunuara.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Flabio Doda 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Flabio Doda
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Mali i Roshit Sh.p.k
Mali i Roshit Sh.p.k
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!