Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ĒORROJ
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58913601H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e kerkimit,zbulimit,prodhimit,shfrytezimit,perpunimit dhe tregtimit mineraleve,import eksport te te gjitha llojeve te mineraleve dhe nenprodukteve te tyre.Ne fushen e import-eksportit,prodhimit dhe tregtimit te te gjitha mallrave industriale,ushqimore,elektroshtepiake,farmaceutike,te fushes se ndertimit,imobilare,makineri e pasije dhe materiale mjeksore,bujqesore te bimeve medicinale,per fushen e turizmit ,te shendetsise,te arsimit dhe te telekomunikacionit.Tregtim te automjeteve te ēdo lloji.Mbareshtim dhe shfrytezim te lendes drusore,transport ,tregtim dhe perpunim te tyre.Transport dhe perdorim te lendes plasese dhe shperthyese ne toke,ne karrjera dhe hapje te rrugeve ,sheshe,kanalizime e germime te terreneve te ndryshme.Perpunimi i mineraleve te ngurta grupi i I,II,III ,pasurim,mesatarizim,grumbullim dhe coptim.Ndertimi i linjave dhe fabrikave te pasurimit dhe ferrokromit.Depozitim dhe perdorim shesheve te ndryshme dhe mallrave te ndryshme.Ne fushen e zhvillimit te turizmit,te hapjes se hoteleve ,restoranteve,bareve,agjensive turistike te udhetimit telekomunikacionit.Ne fushen e hapjes se shoqerive te sigurimit te jetes,shendetit pasurise.Ne fushen e ndertimit te te gjitha objekteve te banimit,turizmit rrugeve ,objekteve bujqesore,industriale,shendetsore etj.Ne fushen e transportit te te gjitha mallrave dhe udhetareve brenda dhe jashte territorit shqiptar.Ndertimin e HEC-ve , linjave elektrike , prodhim dhe tregtim te energjise elektrike .
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erzen Rexhaj 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Erzen Rexhaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ĒORROJ
ĒORROJ
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!