Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SHK SHEHU
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58924501K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Punime armature, punime hekuri dhe punime te tjera
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shkelqim Shehu 50
Artan Isufi 50
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Shkelqim Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHK SHEHU
SHK SHEHU
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!