Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
FOOD FOR FISH
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L59001101H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakice e shumice e import eksport, artikuj te ndryshem industriale e ushqimore,material ndertimi,materiale inerte,fruta perime,makineri e pajisje kembimi automjetesh,hidraulike,elektrike, hidrosanitare,elektroshtepiake,mobileri,pajisje zyrash,lende te para e ndihmese,konfeksione ,mallra te konsumi te gjere,detergjent te ndryeshem,kozmetike etj.Hotel, restorant,piceri, bar bufe.Transport Mallrash.Prodhim konfeksionesh dhe mobiljesh.Prodhimin e ushqimit te peshkut,qenve,maceve,zogjve, dhe bagetive etj.Tregtimin e tij brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ergus Vishi 50
FABRIZIO CAPOBIANCO 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ergus Vishi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FOOD FOR FISH
FOOD FOR FISH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!