Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ZEKEIN TRANS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L59021301E-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport mallrash dhe udhetaresh brenda dhe jashte vendit; Agjensi transporti; Tregti artikuj te ndryshem me shumice dhe pakice; Eksport-import; Bufe restorant; Ndertim dhe rikonstruksione te objekteve te te gjitha llojeve; Tregtim te materialeve te ndertimit; Tregtim bime medicinale dhe produkte te tjera pyjore; Mbereshtim ne pyje, pyllezime, mbareshtim i flores dhe faunes dhe investime ne pyje; Sistemime malore.
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Kel Gjinaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ZEKEIN TRANS
ZEKEIN TRANS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!