Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BLAC ENERGY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L59024001B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Financimi, projektimi, ndertimi, venia ne pune, administrimi mirembajtja e hidrocentralit Blac dhe transferimi i tij nga koncensionari tek autoriteti kontraktues ne perfundim te afatit te kontrates se koncesionit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
MALVINI 2
Preng Bib Pėrkeqi 98
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Pėrparim Pėrkeqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BLAC ENERGY
BLAC ENERGY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!