Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
VAGALAT GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L59104501D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertimet civile dhe ekonomike, ujesjellesa dhe kanakzime, punime topografike. Projektim i bazamenteve gjeodezike per rilevime ne te gjitha shkallet, punime dheu sistemime, tarracime terrenesh. Ndertime civile, ekonomike, industriale, ndertime rrugesh dhe infrastukture. Sherbime ndertimi dhe rikonstruksione. Ndertim ujesjellesa kanalizime. Ndertim vepra kuUimi, ujitje toke e impiante vaditese. Punime mbrojtjeje dhe sistetmirnin hidrauHk, sillosa, kulla, kulla uji etj, prej beton armeje, metakke. Rikonstruksione godinash civile e ekonomike veshje fasadash etj. Punime topogjeodezike ne objekte inxhinierike, aktivitet tregtrar, impor-eksport te materialeve te ndertimit dhe pajisjeve te nderrimit te veglave te punes per aktivitetin ndertues etj. Termoizolime dhe hidroizolime. Ndertime ujesjellesash dhe kanalizime + impiante vaditje. Import —eksport te materialeve te ndertimit dhe mjeteve, pajisjeve, veglave te punes. Per kryerjen e aktivitetit te shoqerise se mesiperme, per te cilin do te nevojitet leje perkatese, shoqeria eshte e detyruar te pajiset paraprakisht me kete leje nga organi kompetent
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bukurosh Hoxha 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bukurosh Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VAGALAT GROUP
VAGALAT GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!