Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KEVNIK TRANS SH.P.K
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L59107301G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport mallrash dhe udhetaresh brenda dhe jashte vendit; Agjensi transporti; Tregti artikuj te ndryshem me shumice dhe pakice; Eksport-import; Bufe-restorant; Ndertim dhe rikonstruksion te objekteve te te gjitha llojeve; Tregtim te materialeve te ndertimit; Tregtim bime medicinale dhe produkte te tjera pyjore; Mbareshtim ne pyje, pyllezime, mbareshtim i flores dhe faunes dhe investime ne pyje; Sistemime malore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ndue Nikolli 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Ndue Nikolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KEVNIK TRANS SH.P.K
KEVNIK TRANS SH.P.K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!