Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
DANA-2015 Konstruksion 01
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L59111401J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhime materiale inerte, rere, gure, prodhim elementesh te parafabrikuara, betoni dhe beton/arme, ndertime te objekteve civile, industriale, rruge vepra arti ujesjellesa dhe kanalizime. Rikonstruksione godinash civile e ekonomike, veshje fasadash si dhe punime karpentiere. lmport-eksport mre shumice dhe pakise te artikujve te ndryshem industrial dhe ushqimor, elektroshtepiake, elektrike pjese kembimi, materiale ndertimi si dhe transporti i tyre. Sherbime te ndryshme pyjore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dashnor Naēo 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Dashnor Naēo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DANA-2015 Konstruksion 01
DANA-2015 Konstruksion 01
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!