Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
D & K LUMI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L59112501U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e punimeve te muratures, suva, kthim hekuri dhe punime armature
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alem Kuka 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Alem Kuka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
D & K LUMI
D & K LUMI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!