Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
Italian World Food.Al.
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61417007L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 15.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Blerje, eksport, importim dhe shitje tė produkteve ushqimore tė freskėta dhe tė konservuar. Import - Export i tė gjitha llojeve tė mallrave e produkteve industriale, ushqimorė, bujqėsore, blegtorale, makinerive, materialeve tė ndėrtimit, pajisje elektroshtėpiake, makineri e pajisje etj; Pėrfaqėsimin tregtar dhe ndėrmjetėsimin nė shitjen e hekurit tė tė gjitha llojeve dhe formave, drurėve dhe materialeve tė ndėrtimit; y Pėrfaqėsimin tregtar dhe ndėrmjetėsimin nė shitjen e mobilieve tė zyrės, pajisjeve tė pėrdorimit shtėpiak, elektroshtepaike dhe kancelarisė; Pėrfaqėsimin tregtar dhe ndėrmjetėsimin nė shitjen e produkteve tė ndryshme industriale dhe bujqėsore e ushqimorė tė gjitha llojeve; Import eksport dhe tregtimin e mallrave tė ndryshme tė konsumit tė gjere, me shumicė e pakicė, si dhe ēdo aktivitet tjetėr qė nuk bie ndesh me sa me sipėr dhe konsiderohet i leverdishėm pėr shoqėrinė.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr.7, Rruga Vaēe Zela, ndėrtesa nr.48, Hyrja 2, Zona Kadastrale 8220, Kodi Postar 1023
Sektori ekonomik:
Administratorė: Halit Valteri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Italian World Food.Al.
Italian World Food.Al.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!