Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
GREENS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61523014E-Cregjistruar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 19.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari punime bujqėsore. Tregtim makineri bujqėsore. Ndėrtim objektesh dhe magazine bujqėsore. Gėrmime dhe punime dheu. Tė marri pjesė nė shoqėri tė tjera tė ngjashme.
Adresa: BALDUSHK Lagjja Isuf Muēaj, godinė private nr.24
Sektori ekonomik:
Administratorė: Aleksander Harizi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GREENS
GREENS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!