Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
R P L CALL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66510206Q-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 08.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Rishitje tė trafikut telefonik nė teknologjinė me zė, CallCenter, shitje software, shitje produkte ushqimorė, reklamash dhe sistem interneti. Marrjen e mandateve/fuqive ligjore nga ndėrmarrje italiane dhe tė huaja pėr tregtimin e produkteve dhe/ose shėrbimeve qė lidhen me sektorėt e telekomunikacioneve dhe tė energjisė. Marrjen e mandateve/fuqive ligjore tė agjencive tregtare nė pėrgjithėsi, pėrfaqėsimeve, koncesioneve (dhe ekskluzive), pėr tė vepruar si agjente/komisionere, pėr kompanitė italiane dhe tė huaja, pėr tė prokuruara biznese dhe tė zhvilluar aktivitete tė tjera ndėrmjetėsimi nė kufijtė dhe nė pėrputhje me normativen ligjore nė fuqi, pėr ēdo gjė qė ka lidhje si me mallrat ashtu dhe me shėrbimet. Tregtimin e mallrave dhe /ose shėrbimeve pėr llogari tė vetėn dhe pėrmes markave tė veta, import-export tė mallrave dhe/ose shėrbimeve, krijimin dhe menaxhimin e aktiviteve tregtare, edhe pėrmes ekspozimit tregtar tė lokale tė hapura pėr publikun, tė mallrave dhe/ose shėrbimeve tė destinuara pėr publikun ose pėr operatorėt tregtare(me shumicė). Tė gjitha kėto aktivitete ushtrohen pėrmes pėrdorimit tė faqeve tė internetit si ato biznes-biznes ashtu dhe ato biznes-konsumator. projektimi, 2 zbatimi, ekzekutimi, menaxhimi dhe asistenca pas shitjes si dhe kėshillimi i subjekteve fizik ose privat, nė fushėn energjetike, elektricitetit, pėrfshi atė nga burime tė rinovueshme tė mbetjeve, tė mbetjeve nė fushėn hidrike dhe tė telekomunikacioneve, menaxhimi i platformave logjistike, marrėveshje pėr kontrata tė ekskluzuvitetit Franchise etj.
Adresa: Vlorė Rruga Fejzo Gjomema, Lagjja Pavaresia, Pallati Bushi, Shk 1, Kati 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Enrico Luciano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
R P L CALL
R P L CALL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!